Сергій Моргунов: «Відсьогодні у Вінниці дошкільнят приймають вже 15 садочків»

23 травня 2022, 18:22

Відсьогодні у Вінницькій громаді працюють 15 чергових дитячих садочків. Ще один додатковий заклад відкрили у центрі міста – це муніципальний садочок №13. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що чергові садочки працюють у різних мікрорайонах міста та у селі Писарівка, аби батькам було зручно відвести дитину. Також надають послуги і приватні освітні заклади.

«Важливо, щоб для дітей були створені в першу чергу безпечні умови. Відновлюють роботу тільки ті садочки, де є захисні приміщення, які слугують укриттям на час повітряних тривог. Батьки з розумінням ставляться до змін у роботі закладів у зв’язку з воєнним станом. Адже мета у нас одна – дбати про дітей, забезпечити їм комфорт і безпеку», - наголошує Сергій Моргунов.

Міський голова додає, що наразі вінницькі садочки відвідують близько 900 діток, серед них і малеча з родин, які зупинились у нашому місті, тікаючи від російських обстрілів.

«Віримо, що скоро ми повернемо маленьким вінничанам нормальне спокійне дитинство. Саме заради цього наші воїни чинять героїчний опір окупантам, саме задля цього вся країна згуртувалась, щоб здобути перемогу. Все буде Україна!» - говорить очільник Вінниці.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.