Сергій Моргунов: Сьогодні обговорили можливості співпраці з представниками міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів»

21 березня 2022, 20:18

У Вінниці транспорт працює, комунальники впорались по всіх аварійних ситуаціях. Місто прибирають після зими. Підтримують чистоту і порядок. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також Сергій Моргунов зазначив, що сьогодні у Вінниці спокійно, попри повітряні тривоги. Та попросив серйозно ставитися до сигналів тривоги і ходити до укриття.

«Сьогодні також зустрівся з представниками міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». Обговорили можливості співпраці у трьох напрямах: надання психологічної допомоги переселенцям, допомога у сфері медичної реабілітації поранених, тренінги для медперсоналу. А також - можливості гуманітарної допомоги медичного характеру. Щодо медикаментів, медзасобів, обладнання. Як для наших лікарень, так і для захисників, які зараз на передовій. Важливо, щоб ми об’єднали наші зусилля для перемоги - впевнений: перемога буде за нами! Дякую усім!», - наголосив міський голова.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики