Сергій Моргунов розповів, що у цьому році запрацює оновлений харчоблок міської лікарні №1

17 січня 2022, 09:32

Оновлений харчоблок вінницької міської лікарні №1 обслуговуватиме не тільки цей заклад, а й новий кардіоцентр, який будується на Хмельницькому шосе. Запрацює харчоблок у 2022 році. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

«До модернізації наших лікувальних закладів ми підходимо комплексно – необхідно забезпечити якісну медичну допомогу у поєднанні з комфортним перебуванням. Тож сучасними мають бути не тільки умови в палатах, а і підходи до харчування. Це важливо для одужання пацієнтів у стаціонарі», – каже очільник міста Сергій Моргунов.

Харчоблок першої міської лікарні збудували 1992 року, з того часу капремонтів не проводили. Тому було прийняте рішення про реконструкцію. За минулий рік замінили покрівлю, вікна та двері, зробили утеплення. Крім того, облаштували асфальтне мощення навколо фундаменту, змонтували інженерні системи, а також пожежну сигналізацію та аварійне освітлення.

Повністю оновили технологічне обладнання харчоблоку. Наразі його налаштовують та перевіряють, також закуповують кухонний інвентар. Залишилось відремонтувати підвальне приміщення та зробити благоустрій прилеглої території. Ці роботи планується завершити у першому півріччі цього року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики