Сергій Моргунов розповів про реконструкцію будівлі школи №13

05 серпня 2021, 09:55 (Відредаговано 06 серпня 2021, 11:24)

У Вінниці триває реконструкція будівлі школи №13, що по вулиці Максима Шимка Вже повністю замінили покрівлю – перекрили металочерепицею. Наразі утеплюють та оздоблюють стіни. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Це дуже важлива справа, адже наші заклади потребують уваги. Переважно приміщення будувались у радянські часи поспіхом, і не дивно, що фактично вони «гріли повітря», – каже Сергій Моргунов.

У будівлі школи №13 вже встановили нові енергозберігаючі вікна. Продовжують влаштовувати підвіконня. Завершили ремонт будівлі майстерні, які розташована на території школи.

«Серед комплексно утеплених ця школа буде вже 15-ою за рахунком. Перший пріоритет для нас – щоб дітям було комфортно. Другий акцент – ощадливість, адже енергоносії оплачуємо з бюджету громади. Тому програма з модернізації шкіл - уже для всієї Великої Вінниці - триватиме далі», – зазначив Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.