Сергій Моргунов розповів про модернізацію приміщень медичних закладів міста

30 серпня 2021, 13:10

Фінансування медицини стало пріоритетним у період пандемії. Майже 300 млн грн з бюджету громади спрямували на боротьбу з COVID-19. Але продовжується і модернізація медичних закладів. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов, наголосивши на забезпеченні якості послуг для пацієнтів.

Влітку завершили, до прикладу, капітальний ремонт покрівлі поліклініки третьої лікарні, що на Старому місті. Старе покриття замінили на металочерепицю, також дах утеплили та зробили гідроізоляцію.

«Тривають роботи з осучаснення і в інших міських медичних закладах. У лікарні швидкої допомоги завершили поточні ремонти відділень, проводиться благоустрій території, також готується до введення абсолютно новий корпус. У МКЛ№1 реконструюють харчоблок. Покращують систему киснепостачання в першій міській лікарні та в багатопрофільній лікарні, а нещодавно у медмістечку встановили кисневий газифікатор для 4-х закладів. Продовжуються ремонтні роботи в амбулаторії Гавришівки», – каже Сергій Моргунов.

Крім того, завершили благоустрій території МКЛ№ 3 та влаштували зону відпочинку біля першої міської лікарні. Роботи виконали у рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Ці проєкти 2020 року були підтримані вінничанами під час голосування та отримали кошти з бюджету на реалізацію.

«Звичайно, комфортні приміщення та сучасне обладнання – це ще не все. Важливо, щоб у галузі працювали професіонали. І ми надалі будемо підтримувати медиків і спільно працювати над якістю послуг для вінничан», – зазначив міський голова.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики