Сергій Моргунов розповів про допомогу переселенцям та розвиток бізнесу

27 квітня 2022, 13:30

Пріоритети залишаються незмінними - це забезпечення життєдіяльності міста, турбота про наших співвітчизників, які втратили свій дім через рашистів, перезапуск економіки, щоб громада і держава мали необхідні ресурси. Про це Вінницький міський голова Сергій Моргунов написав на своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі.

За його словами, у місті наразі зареєструвалася 31 тисяча людей, які переїхали з гарячих точок, відтак триває робота по забезпеченню базових потреб родин.

«Залучаємо підтримку від партнерів та небайдужих людей. Вінницький хаб з початку війни отримав майже 600 тонн гуманітарних вантажів. Фактично стільки ж допомоги ми передали у десять регіонів, мешканці яких потерпають від російських обстрілів. До прикладу, учора розподілили продукти, речі, медикаменти у центри розміщення евакуйованих у нашому місті. Також за запитом громад Кальника, Вороновиці, Турбова відправили взуття, одяг та харчі. Допомога піде на потреби переселенців, яких прихистили громади», - зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова також додав, що завдяки Агенству у справах біженців ООН Вінниця отримала дві тисячі матраців, ковдр, комплектів постільної білизни та подушок для облаштування центрів для розселення переміщених осіб.

Співпраця з міжнародними організаціями триває й в інших сферах, – повідомив Сергій Моргунов. Швейцарські експерти проєкту ElocFin представили результати фінансового аудиту бюджету громади. Висновок - високий рівень управління фінансами відповідно до методології PEFA, якою користуються в ЄС.

«Це один з важливих маркерів для бізнесу та інвесторів. Нагадаю, що ми ведемо роботу щодо релокації з 15 підприємствами, які відновлять діяльність вже у нашому місті. Економіка є тим фундаментом, який дозволить нам триматися і перемогти. Тому закликаю кожного, хто має таку можливість, підключатися до спільної важливої справи. В тому числі - і щодо сплати податків. Тільки разом ми можемо долати виклики - план дій маємо, працюємо далі», - наголосив Сергій Моргунов.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста