Сергій Моргунов розповів, на якому етапі будівництво садочка на вулиці Зерова

22 вересня 2021, 09:48

У Вінниці продовжують реконструювати дитячий садочок №16, що на вул. Зерова, 12. Масштабну реконструкцію садочку розпочали у 2019 році. Мета – завершити І чергу проекту вже цього року, про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Влітку 2019 року будівельники розпочали роботи у садочку «Бджілка». Заклад розміщується у двох корпусах. Один з них, який був збудований ще у 1936 році, був в аварійному стані. Тому стару будівлю демонтували, а на її місці почали зводити новий триповерховий корпус. Це перший етап масштабного проекту. Нове приміщення буде більшим, запроектовані три додаткові групи – загалом передбачено 9. Наразі на об’єкті утеплюють фасад, встановлюють каркаси під альтанки на ігрових майданчиках, облаштовують зовнішні мережі, монтують теплу підлогу на першому поверсі.

«Великий обсяг робіт виконали за рахунок муніципальних інвестицій. Готовність об’єкту – понад 35%. Продовжуємо реконструкцію, маючи співфінансування з державного фонду регіонального розвитку. Наступна черга проекту передбачає оновлення іншого корпусу садочку, де зараз перебувають дошкільнята. Будівлю термомодернізують: утеплять стіни, замінять дах та вікна відповідно до сучасних стандартів енергоефективності. Оновлений заклад зможуть відвідувати понад 300 діток з мікрорайону. Працюємо, щоб створювати для маленьких вінничан найкращі умови. Це – пріоритет», - повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.