Сергій Моргунов розповів, які завдання визначені перед старостатом Вінницько-Хутірського округу на 2022 рік

22 лютого 2022, 09:32 (Відредаговано 22 лютого 2022, 09:39)

Вже рік, як Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки стали частиною великої Вінницької громади. Як зазначив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук, найважливішим є інтегрувати їх у систему вінницьких стандартів якості життя.

«Вже зроблено потрібні кроки. І головне – люди відчувають зміни. Вдячний за зворотний зв’язок від мешканців. Але це тільки початок – разом з вами ми далі ідемо по планах Стратегії 3.0», – каже Сергій Моргунов.

Серед завдань для старостату на 2022 рік – зробити капітальний ремонт ділянок доріг на вул. Ватутіна та вул. Зелена у Вінницьких Хуторах. Також – збудувати тепловий пункт для дитсадка та амбулаторії у Писарівці, реалізувати проєкти, які перемогли у "Бюджеті громадських ініціатив-2021".

Планують в цьому році облаштувати приміщення підліткового клубу VinSmart у Вінницьких Хуторах та ввести додаткові гуртки за бажанням громади у Писарівці. Крім того, серед завдань – відкрити аптеку на базі Вінницько-Хутірської амбулаторії, розробити проєктну документацію (щоб у перспективі запустити процес комплексного утеплення Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв).

Міський голова Сергій Моргунов наголосив на тому, що Вінницько-Хутірський округ має бути не просто одним з найбільших в Україні, а максимально комфортним для кожного мешканця.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики