Сергій Моргунов розповів, як модернізували та утеплили садочок №21 у Вінниці

13 січня 2022, 09:32 (Відредаговано 13 січня 2022, 10:02)

Садочок №21 у Вінниці після оновлення схожий на старовинний замок. Заклад не просто змінив свій зовнішній вигляд. Його модернізували за стандартами енергоефективності. Зробили реконструкцію даху, утеплили стіни і фундамент, замінили вікна. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

Садочок №21 «Оленка» на вулиці Міліційній - один з найстаріших у місті. Будівлі понад сто років. Розташовується вона на Садках – так називалась тоді місцевість за Вінницею, де будували садиби на зразок сучасних дач.

У 40-х роках, після вигнання нацистів з міста, радянська влада вирішила відкрити у цьому приміщенні дитячі ясла. Згодом, у 1972 році, під потреби дитячого садка добудували ще одне крило.

«Сьогодні садочок №21 - це заклад санаторного типу, де виховуються понад 300 дошкільнят. Важливо, що завдяки комплексній реконструкції вдалося покращити мікроклімат у групах. Оновили минулого року також і територію садочка: зробили благоустрій та встановили сучасний спортивний майданчик», – каже очільник міста Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що у 2021 році у Вінниці активно проводили роботу щодо розвитку галузі освіти. Відкрили два нових садочка. Садочок №33 у Тяжилові, що має назву «Дивосвіт», та садок «Грайлик» на Вінницьких Хуторах. Обидва садочки мають по 6 груп і розраховані на 110 місць кожен. Завершили будівництво нового корпусу на 9 груп садочка №16 «Бджілка» на вулиці Зерова, який почали будувати «з нуля» у 2019-му році замість старого аварійного корпусу.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.