Сергій Моргунов: Розпочав приймати дошкільнят садочок №46 на Вишеньці

06 січня 2023, 16:33

В закладі дошкільної освіти №46 провели додатковий капремонт укриття, аби створити для діток більш безпечні і комфортні умови. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі міський голова Сергій Моргунов.

Відтепер ще більше маленьких вінничан матимуть можливість відвідувати садочки нашої громади та продовжити освітній процес у форматі живого спілкування.

«Загалом у Вінниці працюють 33 муніципальні чергові дитсадки та ще два - іншої форми власності. Їх відвідують понад три тисячі маленьких вінничан», – наголосив міський голова.

Найпростіші укриття в садочках ВМТГ містять приміщення, в яких діти, відповідно до вікових груп, перечікують повітряну небезпеку та продовжують заплановані заняття згідно з графіком. Там облаштовують також місця для ігор, передбачають наявність дидактичних та демонстраційних матеріалів. В цілому найпростіші укриття в садочках оснащені усім найнеобхіднішим та відповідають вимогам ДСНС.

Нагадаємо, що усі заклади освіти працюють із дотриманням правил безпеки в умовах воєнного стану. Дитячі садочки відвідує така кількість діток, щоб кожному з них, за потреби, було передбачене місце у сховищі.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua