Сергій Моргунов: «Оснащуємо новий садочок на Немирівському шосе»

05 жовтня 2021, 09:36

Новий дитячий садочок на Немирівському шосе, 94-К, поступово обладнують технікою та меблями. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов. Дошкільний заклад розрахований на 6 груп і його зможуть відвідувати 110 дітей. А комфортні умови для них допоможуть створити елементи «розумного будинку».

«Дошкільний заклад обладнаний «розумною» системою водопостачання з різним температурним режимом: для дітей – 30 ℃; для миття посуду у буфетних – 50 ℃; для кухні – 70 ℃, - каже Сергій Моргунов. Влаштовано автоматизовану вентиляцію - з водяним та електричним підігрівом повітря. Таке кондиціонування дозволяє забезпечити оптимальний мікроклімат. А значить, сприятиме збереженню здоров’я маленьких вихованців».

Також на території дитячого садка є спортивний майданчик. А для кожної групи передбачена своя ігрова зона, де є альтанки з тіньовими навісами.

«Інвестор практично завершує роботи з будівельної частини. А необхідну техніку та меблі ми закупили за кошти бюджету. Загальна готовність вже 95 %. Радий, що цього року у нашій громаді відкриється ще один сучасний садочок. Місяць тому перших вихованців прийняв новий заклад на Тяжилові. Тепер – у Вінницьких Хуторах. Це все робиться для того, щоб у нашій громаді росли щасливі діти», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці відкрився дитячий садочок №33 «Дивосвіт» на вулиці Ватутіна, 137-Е. У цьому мікрорайоні проживає багато молодих сімей з дітьми, тому цей заклад був дуже необхідним. Він розрахований на 6 груп. Його теж збудували за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів.

У рамках співпраці муніципалітету та інвесторів у Вінниці вже введено в експлуатацію 5 дошкільних закладів. Таку практику започаткували ще з 2008 року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.