Сергій Моргунов назвав знаковим відновлення будівництва заводу Head Group у Вінниці

11 травня 2022, 14:06

Head Group відновив будівництво заводу у Вінниці. Знаково, що іноземний інвестор продовжив реалізацію масштабного проєкту, написав на своїй фейсбук-сторінці та телеграм-каналі Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Новий завод з виробництва спортивного обладнання має стати найбільшим підприємством компанії. Планується, що тут створять 1200 робочих місць. Наша команда доклала багато зусиль, щоб HEAD зайшов у наш індустріальний парк і почав будівництво. Дякую партнерам за відновлення робіт на майданчику», - зазначив очільник громади.

Також у місті вже запустились два релоковані підприємства, а 85% вінницького бізнесу повернулось до роботи. Сергій Моргунов вважає, щоб економіка країни не зупинялась, необхідно, аби бізнес продовжував працювати на всіх територіях, де це можливо і Вінниця має тримати економічний тил.

«Це той ресурс, який дозволяє забезпечувати базові потреби нашої громади, допомагати людям, підтримувати військо. І це - запорука перемоги. Ми готові підставити плече підприємцям, пропонуємо майданчики для розміщення, у тому числі і наші індустріальні парки. Сьогодні як ніколи потрібна синергія влади і бізнесу. І у Вінниці це виходить. Дякую бізнесу не тільки за роботу, а і благодійну діяльність. Це об’єднує країну», - написав міський голова.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста