Сергій Моргунов: Ліцей №23 на Вишеньці – ще один міський заклад, який стане енергоефективним

26 січня 2022, 09:27

Комплексне утеплення ліцею №23 змінить мікроклімат приміщень на краще, а сама будівля більше не «грітиме» повітря. Проєкт з термореновації закладу стартував минулого року. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

Хоча школа №23 і не з найстаріших у місті - їй майже 50 років - але збудували її за рекордні дев'ять місяців. Місцями будівля вже дала осідання та пішли тріщини по стінах. Протікав і старий дах. Реконструкція включає підсилення будівлі, утеплення стін, встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, заміну даху. Перший етап з ремонту покрівлі вже завершили. З міського бюджету спрямували 4,5 млн грн.

«Навесні роботи з реконструкції будівлі відновляться. Впорядкують і прилеглу територію та внутрішній двір, де постелять новий асфальт. Також забезпечать безбар’єрний вхід до школи – влаштують пандус. Комплексний проєкт плануємо завершити у цьому році. Упевнений: і учні, і колектив закладу чекають на ці перетворення», – каже очільник міста Сергій Моргунов.

А загалом серед 44 шкіл Вінницької громади уже кожна третя термомодернізована. Комфорт для дітей та раціональне споживання енергоресурсів – результат, який отримує громада завдяки цій програмі. Нагадаємо, що у минулому році у Вінниці завершили комплексне утеплення школи №13, дитячих садків №47 та №21.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.