Сергій Моргунов: Для нашої команди важлива співпраця з ЮНІСЕФ

18 листопада 2021, 11:28

Напередодні Всесвітнього дня дитини відбувся онлайн-форум, організований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), за участі представників громад з усього світу. На ньому нагородили переможців Міжнародної премії ЮНІСЕФ Cities Inspire Awards-2021. З промовою до учасників форуму звернувся Вінницький міський голова Сергій Моргунов, який представляв Україну. Він розповів про успішну співпрацю муніципалітету з дітьми та молоддю. Очільник громади поділився з колегами з інших країн досвідом щодо впровадження інноваційних проєктів у сфері молодіжної політики, а також запросив відвідати Вінницю.

Щороку у місті проводять конкурси: «Бюджет шкільних проєктів» та конкурс учнівських екологічних ініціатив «Ековектор». Переможці отримують фінансування з бюджету громади на реалізацію своїх ідей. Саме БШП став найкращим у світі прикладом залучення дітей до міського врядування. Завдяки цьому конкурсу у 2019 році Вінниця виграла престижну міжнародну премію Child Friendly Cities Inspire Awards серед найбільш дружніх до дітей міст у світі. Вінниця стала першим українським містом, яке удостоїлося цієї почесної нагороди.

«Наше місто має слоган «Місто ідей». І добре, що конкурс «Бюджет шкільних проєктів» став стимулом для різних ідей саме в учнівському середовищі. Школярі відчули свою важливість і відповідальність за власні навчальні заклади. Реалізовано вже 52 такі ініціативи за рахунок бюджету громади», - розповів у відеозверненні під час форуму Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також він зазначив: радий, що у рамках відзначення переможців Cities Inspire Awards цього року нагороду в одній з номінацій отримала ще одна українська громада – Бахмут. Вінниця стала учасником глобальної ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді» три роки тому. 5 жовтня 2018 року підписали Меморандум про наміри та взаємодію між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Вінницькою міською радою. 11 грудня 2018 року у Києві на Всеукраїнському форумі, організованому ЮНІСЕФ в Україні, Вінниця стала кандидатом на статус «Громади, дружньої до дітей та молоді».

«Для нашої команди важлива співпраця з ЮНІСЕФ та участь в глобальній ініціативі «Громада, дружня до дітей та молоді». Юні вінничани повинні мати комфортні та сприятливі умови для свого розвитку. Разом з молоддю ми втілюємо в життя потрібні зміни. І сподіваємось, що вже цього року Вінниця здобуде офіційний статус «Громади, дружньої до дітей та молоді» від Дитячого фонду ООН», - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 9 листопада у Вінницькій міській раді відбулася зустріч представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на чолі з регіональним радником ЮНІСЕФ (Європа та Центральна Азія) Памелою Дейл з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим та Координаційною радою з реалізації Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Вони обговорили плани щодо подальшої співпраці. Представники ЮНІСЕФ анонсували, що надання Вінниці офіційного статусу громади, дружньої до дітей та молоді, може відбутися вже цього року. https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8694

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.