Сергій Моргунов: «Для 30 вінницьких садочків закупили нові морозильні камери»

08 грудня 2021, 09:51

Дооснастити кожен другий вінницький садочок вдалось завдяки економії коштів за результатами тендерних закупівель у системі ProZorro. Також обладнання встановили ще у 6 школах приєднаних громад. Про це написав на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Продовжуємо покращувати наші заклади освіти. Серед складових цієї роботи - осучаснення харчоблоків. Адже від цього залежить якість харчування дітей», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Для 30 дошкільних закладів додатково закупили нові морозильні камери з відповідним класом енергозбереження. Також обладнання встановили ще у 6 школах приєднаних громад. На зазначені цілі із бюджету територіальної громади спрямували майже 500 тис. грн.

Міський голова наголосив, що важливо впроваджувати систему НАССР в освітніх закладах, адже мова йде про безпеку та якість в організації харчування. Це і вимоги до зберігання продуктів, дотримання санітарних норм та технології приготування їжі.

«Нагадаю, раніше ми повністю забезпечили садочки пароконвектоматами та фільтрами очистки води. Ця програма працює і в школах. Оновлювати кухонне обладнання плануємо і далі», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, що у вінницькій школі №12 завершується капітальний ремонт харчоблоку, після чого тут встановлять сучасне обладнання.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.