Сергій Моргунов: 63 заклади освіти Вінниці оснащені пароконвектоматами

05 листопада 2021, 09:36

Продовжується муніципальний проєкт з осучаснення харчоблоків: на кухнях встановлюють пароконвектомати. Цьогоріч обладнання придбали ще для 8 шкіл. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Їжа, приготована на пару, вважається найбільш здоровою, особливо для дітей. Пароконвектомати зберігають смак, поживні речовини продуктів, а також економні в експлуатації. Саме тому їх використовують на професійних кухнях.

пароконвектомат 5.JPG«Якісне харчування важливе. Ми впровадили муніципальний проєкт модернізації харчоблоків. І вже обладнали пароконвектоматами 63 міські заклади освіти. Повністю укомплектовані садочки – це був І-ий етап проєкту. Продовжуємо оснащення шкіл - цього року закупили обладнання ще для 8 закладів: №№ 3, 12, 18, 21, 26, 30, 31, Вінницько-Хутірського ліцею», – зазначив Сергій Моргунов.

парокнвектомат 3.JPGТакож пароконвектомати придбали у чотири садочки, які розміщені на приєднаних територіях (с. Стадинця, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка). Таке обладнання встановлять і в харчоблоку новозбудованого Вінницько-Хутірського дитячого садочку.

Харчування дітей у дитячих садках та школах Вінниці організовують за системою безпечності та якості НАССР.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.