Сергій Моргунов: 10 локацій для занять фізкультурою облаштуємо цього року

31 січня 2022, 10:10

У Вінниці в 2022 році побудують 10 спортивних майданчиків біля навчальних закладів та у житлових масивах. Чим доступніша інфраструктура – тим більше вінничан займатимуться активним дозвіллям. Про це написав на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Шість спортивних зон з’явиться на території закладів освіти. А саме на території чотирьох шкіл - №5 на Богдана Ступки, №6 на вул. Стрілецькій, №19 на Старому місті, гімназії у Великих Крушлинцях, а також двох садочків у Вінниці - №14 та №60.

Також встановлять мультикомплекси для тренувань у різних районах громади: біля багатоповерхівки №185А по вул. Князів Коріатовичів, біля будинків №9Б та 9В по вул. Чехова, на вул. Карбишева у Сабарові, на вул. Гагаріна у селищі Десна.

«Що важливо – вінничани підтримують курс на здоровий спосіб життя. До створення нових спортивних та дитячих майданчиків долучаються на умовах співфінансування. Також спортивні проєкти вкотре стають переможцями «Бюджету громадських ініціатив». Це гарна тенденція: фізично активна громада – це здорова громада. З кожним роком ми збільшуємо муніципальні інвестиції на розвиток спорту», – каже Сергій Моргунов.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.