Рекорд по вакцинації у Вінниці: за добу вакцинували 2753 містян від Covid-19

23 жовтня 2021, 14:50 (Відредаговано 23 жовтня 2021, 16:55)

Жителі Вінницької міської територіальної громади активно долучаються до вакцинації. 22 жовтня в місті вакцинували проти коронавірусу 2753 людини - це рекорд тижня. А впродовж п'яти днів, 19-23 жовтня, встановили рекорд місяця - антиковідними вакцинами імунізували 11 300 вінничан. Щеплюють охочих безкоштовно. Нині доступні такі вакцини: «AstraZeneca», «Coronavac», «Comirnaty» (Pfizer).

«Уже другий тиждень спостерігаємо хорошу динаміку вакцинації від Covid-19. Вінничани активніше долучаються до імунізації. На цьому тижні ми б'ємо рекорди за кількістю проведених щеплень. Тільки за кілька днів 11 300 містян вакцинувались від коронавірусу, це - жовтневий рекорд. В п'ятницю, 22 жовтня, щеплення отримали 2753 вінничанина, це теж рекорд, але тижневий. Такі цифри не можуть не радувати, адже кожна проведена вакцинація — це захищене життя. Але розслаблятись не можна, варто пам'ятати, чим більше містян вакцинуються від цієї страшної хвороби, тим імовірніше, що нам вдасться не потрапити до «червоної» карантинної зони», - говорить директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

За його словами, нині у Вінниці двома дозами імунізували 74771 містянина, а це - 25% від дорослого населення ВМТГ.

Від Covid-19 у Вінницькій міській територіальній громаді можна вакцинуватися щодня у пунктах щеплень при ЦПМСД та Центрах масової вакцинації населення. Щоб отримати інформацію про роботу центрів, слід перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3

Нагадаємо, у Вінниці триває акція «Вакцинуйся. Збережи життя», яка стартувала 1 вересня. Участь у ній можуть взяти люди, які зареєстровані на території ВМТГ та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації.

Наступний етап розіграшу призів відбудеться 15 листопада, під час якого розіграють 15 телевізорів та 15 велосипедів. А у фінальному, третьому - 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Щоб зареєструватись в акції, необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики