Радомський пункт допомоги Україні за сприяння американського фонду DTCare передав гуманітарну допомогу медичному закладу Вінниці

10 серпня 2022, 14:57 (Відредаговано 11 серпня 2022, 10:10)

6 серпня у Вінницьку міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги з міста Радом за сприяння міської ради прибуло близько 2 тонн гуманітарної допомоги. Серед гуманітарного вантажу: розхідні матеріали, операційні комплекти, хірургічні інструменти, системи для інфузій та інше медичне приладдя.

Допомога була відправлена завдяки співпраці Радомського пункту допомоги Україні з Союзом польського гарцерства (польська національна скаутська організація), який з першого дня війни займається гуманітарною допомогою як в Польщі, так і в Україні. Майже з початку війни Союз польських харцерів також допомагає розподіляти гуманітарну допомогу, яку передають організації з різних куточків світу.

Організатором збору є американський фонд DTCare, який до цього часу відправляв свою допомогу в різні куточки світу, а після 24 лютого активно включився до допомоги Україні.

«Ми дуже вдячні нашим закордонним партнерам за ту допомогу, яку вони нам надають», – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Допомогу у доставці надали представники Вінницької благодійної організації «Будуємо майбутнє».

Нагадуємо, що у березні Вінниця отримала укомплектований автомобіль швидкої допомоги з польського міста Радом.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики