Понад 7 тисяч вінничан зареєструвались в акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

24 вересня 2021, 10:43 (Відредаговано 24 вересня 2021, 10:45)

Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала у Вінниці першого вересня. І на сьогодні уже 7050 містян долучились до неї. Стати учасником цієї акції можуть усі охочі вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції. Перший розіграш призів відбудеться 19 жовтня. А загалом розіграші будуть проводитись тричі .

«Щоб стати учасником акції, потрібно зареєструватися на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна звернутись із письмовою заявою до «Прозорого офісу», адміністратор прийме заяву і зареєструє в акції. Хочу нагадати, що реєстрація учасників розпочалась 1 вересня і завершиться: для першого розіграшу – 17 жовтня, для другого – 13 листопада, для третього – 15 грудня. Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу, шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників. Але не варто засмучуватись тим, хто не виграв у першому розіграші, вони не вибувають з акції, а автоматично стають учасниками наступних розіграшів», - розповів заступник директора департаменту інформаційних технологій міської ради Дмитро Щеглов.

Для того, щоб всі охочі жителі Вінницької міської територіальної громади змогли взяти участь в акції, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня. Під час першого та другого розіграшів буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А у третьому розіграють – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Щоб стати учасником акції, необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia та заповнити реєстраційну форму.

Нагадуємо, що у Вінниці цими вихідними з 10:00 до 14:00 працюватимуть три Центри масової вакцинації від Covid-19: в приміщеннях «Епіцентру» на вул. Батозькій, в Торговельно-економічному інституті на вул. Театральній та у ТРЦ «Мегамолл» на вул. 600-річчя.

Також 25 та 26 вересня можна імунізуватись в пунктах щеплень усіх вінницьких Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Вони працюватимуть з 9:00 до 16:00.

Вакцинація здійснюється наявними на день імунізації препаратами за розподілом МОЗ України.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики