Понад 50 тисяч дітей Вінницької громади отримали новорічні подарунки

29 грудня 2021, 14:10

Вже традиційно, до Нового року вінницька малеча отримує солодкі подарунки від Вінницької міської ради. Солодощі дітям передали у школи, дитячі садочки та інші освітні, медичні та соціальні заклади, реабілітаційні центри.

Вже кілька років поспіль напередодні новорічно-різдвяних свят маленьких вінничан у школах та садках вітають солодощами. Ці подарунки до Нового року отримують усі діти молодшого шкільного віку (1-4 класи), вихованці дитячих садочків, малюки, які знаходяться на обліку в лікувальних закладах, а також – діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, вихованці соціальних закладів та реабілітаційних центрів.

«Новорічні подарунки придбали за кошти бюджету громади. Солодкі подарунки отримали 51 300 діток. 9327 подарунків отримали діти, які стоять на обліку в лікувальних закладах та не відвідують заклади дошкільної та загальної середньої освіти. Також солодощі вручили діткам, які мешкають на приєднаних територіях», – зазначила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.