Подякував нашим вчителям за їхню силу волі, за відданість дітям, за небайдужість - Сергій Моргунов

29 вересня 2022, 18:29

Сьогодні, 29 вересня, з нагоди Дня працівників освіти, у Вінниці нагородили 67 педагогічних працівників закладів освіти Вінницької міської територіальної громади, які з початку війни з рф активно долучились до волонтерської діяльності: плетення маскувальних сіток, роботою у волонтерських центрах, центрах збору і розподілу допомоги, організації благодійних акцій тощо.

Відповідно до рішення виконавчого комітету ВМР педпрацівники закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти отримали премії у розмірі 500 грн. та Подяки виконавчого комітету Вінницької міської ради за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну працю, високу професійну майстерність з нагоди Дня працівників освіти.

«Тепла зустріч з освітянами напередодні професійного свята. Ці люди заслуговують безмежної поваги громади. Два роки ковіду, дистанційка, тепер – повномасштабна війна… Як би не було складно – освітяни ніколи не здаються. Подякував нашим педагогам за їхню силу волі, відданість дітям, небайдужість. Ви не тільки робили усе, щоб навчання тривало, ви першими зустрічали людей, які рятувалися від обстрілів, допомагали розвантажувати і сортувати гумвантажі та плели маскувальні сітки, готували кулінарні обіди - адже заклади освіти фактично перетворились у волонтерські центри. Пишаюсь вінницькою командою! Ви – сила громади», - привітав освітян міський голова Сергій Моргунов.

Як зауважила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, з перших днів війни освітяни нашої громади активно долучаються до волонтерської діяльності та роблять свій внесок у наближення Великої Перемоги України. Гуртожитки ПТНЗ та загальноосвітні заклади з перших днів війни приймали та приймають до цього часу переселенців з тимчасово окупованих регіонів України та регіонів, в яких ведуться активні бойові дії. Тут одразу надавали психологічну допомогу та моральну підтримку, організували умови для перепочинку, гаряче харчування та дозвілля для дітей.

«Тому сьогодні хочеться привітати кожного освітянина, який усіма своїми силами та діями наближає нашу Перемогу. Пишаюся Вами, мої дорогі,» - каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.