Новий навчальний рік у Вінницькій громаді розпочався у змішаному режимі

01 вересня 2022, 16:01 (Відредаговано 02 вересня 2022, 10:08)

Цьогоріч формат проведення Першого дзвоника адміністрації закладів загальної середньої освіти визначали самостійно. Так, для учнів, чиї батьки обрали очну форму навчання, перший дзвінок пролунав у стінах шкіл, ліцеїв, гімназій. Для решти навчальний процес розпочався вдома – у режимі онлайн.

У цьому навчальному році у школи міста зарахували 4609 першокласників, з яких 892 учнів обрали офлайн навчання, повідомили в департаменті освіти ВМР.

1 вересня в різних закладах організовано традиційні святкові лінійки, відеопривітання випускників, ігрові програми, фотозони. Перший урок об’єднав усіх українських школярів спільною темою «Ми українці: честь і слава незламним!»

«Ми вступаємо у новий навчальний рік у час нових випробувань, але нам не звикати, адже освітяни загартовані, сміливі, незламні, як і весь український народ. Ми впорались із викликами пандемії, вистоїмо й у воєнний час та неодмінно зустрінемо нашу Перемогу!», – коментує директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, що формат навчання в кожній школі визначали окремо і кожен з батьків приймав рішення, як вчитиметься дитина – офлайн, чи дистанційно.

«Наразі 19,4 % першокласників навчатимуться офлайн. Головною умовою навчання у школі є облаштоване укриття, яке відповідає вимогам безпеки. Поки що, у Вінниці 30 шкіл мають свої укриття, але в найближчий час ця кількість буде збільшуватись», - додає Оксана Яценко.

Загалом у Вінницькій МТГ майже 48 тисяч школярів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.