Новорічний настрій, святковий концерт та смачні подарунки: у Вінниці для діток ВПО провели свято Різдва

23 грудня 2022, 17:41 (Відредаговано 23 грудня 2022, 17:50)

Сьогодні, 23 грудня, для малечі з числа ВПО Міжнародна гуманітарна організація ACTED, Головне управління ДСНС України у Вінницькій області спільно з департаментом освіти ВМР організували святковий концерт, присвячений різдвяним та новорічним святам.

Від імені директорки департаменту освіти ВМР, привітала малечу начальниця відділу виховання та позашкільної роботи ВМР Наталія Перекрестенко, яка побажала дітям здійснення мрій та найшвидшої Перемоги України. «Кожен з вас хоче якнайшвидше повернутися додому, тому віримо в наші Збройні Сили та чекаємо найшвидшої Перемоги», – зазначила вона.

На заході малеча не тільки весело провела дозвілля, а ще й завдяки працівникам ДСНС нагадала про те, як правильно поводитися в період підготовки новорічних свят, а саме - під’єднувати гірлянду та запалювати святкові вогники.

Міжнародна гуманітарна організація ACTED посприяла тому, аби кожна дитина, яка знайшла прихисток в цьому Центрі, отримала символічний сюрприз та солодкий подарунок. Також з метою покращення побутових умов в колективний центр від організації ACTED було передано два холодильники та п’ять електрочайників для потреб переселенців.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.