Надбавки медикам та оновлення харчоблоку лікарні №1 – з бюджету громади виділили додаткові кошти на медицину

26 листопада 2021, 14:41

Сьогодні, 26 листопада, депутати міської ради на черговій сесії ухвалили рішення щодо фінансової підтримки важливих галузей міста. Зокрема, передбачили кошти на охорону здоров’я: муніципальні надбавки медикам, препарати для хворих на COVID-19 та ремонт харчоблоку лікарні №1. Також виділили гроші на закупівлю новорічних подарунків для найменших вінничан. Крім того, кошти направили на виготовлення ще одного тролейбуса «VinLine», продовження реконструкції вул. Батозької та оновлення простору біля пам'ятника Михайлу Коцюбинському.

На підтримку медичної галузі міста на сесії виділили 21 млн 117 тис. грн. Зокрема, кошти спрямували на закупівлю ліків для хворих на COVID-19 та на муніципальну надбавку за листопад-грудень медикам «ковідних» команд. Крім того, виділили гроші на продовження комплексної реконструкції харчоблоку першої міської лікарні, що на Хмельницькому шосе. Там не тільки капітально ремонтують приміщення, але й повністю замінюють обладнання на нове і сучасне.

«Ми передбачаємо додаткові кошти на муніципальні надбавки для медиків наших «ковідних» лікарень у розмірі майже 11 млн грн. Також спрямовуємо 4 млн грн на закупівлю медикаментів для хворих на COVID-19, тому що, на жаль, по лінії НСЗУ не в повній мірі забезпечується потреба в ліках, які необхідні відповідно до ковідного протоколу. І така ситуація по всій області. Крім того, у бюджеті ми передбачаємо майже 5 млн грн на продовження реконструкції харчоблоку лікарні №1, де ми повинні відпрацювати кардинально новий формат харчування пацієнтів: спершу на базі першої лікарні, багатопрофільної лікарні, пологового будинку №1 і кардіологічного центру», - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Передбачили кошти для додаткового оснащення лабораторії Вінницького міського лікувально-діагностичного центру. Окрім того, за рахунок обласної субвенції розподілили 1,5 млн грн для медзакладів міста на закупівлю експрес-тестів на коронавірус та наборів для ПЛР-досліджень.

Проголосували депутати і за фінансове забезпечення галузі освіти. Серед іншого, 2,4 млн грн виділили на новорічні подарунки для найменших вінничан. Їх отримають дошкільнята, учні початкової школи, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які беруть участь у заходах з нагоди святкування Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христового, діти віком від 1-го року життя, які не перебувають на обліку у закладах освіти.

Задля розширення парку тролейбусів на автономному ходу, депутати спрямували кошти на виготовлення ще одного «VinLine» на базі КП «Вінницька транспортна компанія».

«На початку ми планували зробити 10 тролейбусів «VinLine» на автономному ході, але у зв’язку з певними проблемами з постачанням кузовів, ми змогли купити лише сім. Зараз у нас з’явилася можливість придбати восьмий кузов. Тож ми передбачаємо кошти на виготовлення ще одного «VinLine» з автономним ходом, який так необхідний для приєднаних територій. Нагадаю, нещодавно ми запустили тролейбусний маршрут до сіл Писарівка та Щітки», - зауважив очільник міста Сергій Моргунов.

Також міський голова повідомив про продовження фінансування робіт комплексної реконструкції вул. Батозької у розмірі 14 млн грн. Та додав, що у мікрорайоні Замостя в перспективі планують реалізувати ще один проєкт - оновлення простору біля пам'ятника Михайлу Коцюбинському, депутати виділили кошти на розробку проєктно-кошторисної документації.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики