Мобільна бригада спеціалістів ВМКЛ «Центру матері та дитини» провела безкоштовний медогляд жителів Бохоницької громади

17 листопада 2022, 15:28

У середу, 16 листопада, спеціалізована мобільна бригада з Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини» відвідала село Бохоники, де впродовж дня здійснювали медичний огляд жінок та дітей.

Мешканці села мали можливість пройти медичний огляд, зробити кардіограму та проконсультуватись з 11 лікарями-спеціалістами, серед яких: алерголог, отоларинголог, педіатр, імунолог, інфекціоніст, офтальмолог, ортопед, невролог, кардіолог, гінеколог та мамолог.

«Наша мобільна бригада виїжджає на власному транспорті для огляду дітей з хронічними захворюваннями, – каже завідувач амбулаторно-діагностичного відділення ВМКЛ «Центр матері та дитини» Ірина Старинець. – Я вважаю, що це дуже важливий захід, тому що ми маємо можливість виявити захворювання на ранніх стадіях та робимо тоді профілактику, чи призначаємо консультування і подальше лікування у «Центрі матері та дитини».

Також Ірина Старинець зазначає, що за весь прийом кожним профільним лікарем вдається оглянути близько 35 дітей і до 20 жінок лікарем-гінекологом.

«Дуже зручно, коли на місці можна оглянути діток і не їхати далеко, – каже місцева мешканка та мама двох дітей Галина Юхимчук. – Дуже дякуємо лікарям, за те що приїхали і хочеться, щоб частіше приїжджали і була можливість оглядати діток на місці».

Варто зазначити, що лікарі КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини» уже не вперше здійснюють виїзні медичні огляди по населеним пунктам Вінницького району.

«Мобільні бригади лікарів Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини» уже неодноразово здійснюють виїзди у населенні пункти, які наближені до Вінниці, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – До складу мобільних бригад входять лікарі спеціалісти. Це дає можливість пацієнтам пройти повний медичний огляд та одразу звернутись до конкретного спеціаліста. «Центр матері та дитини» буде масштабувати виїзну допомогу починаючи із найближчих громад і далі по Вінницькому району».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики