Мегарозмальовки, фотовиставки, акції єднання: у загальноосвітніх та позашкільних закладах Вінницької громади провели цикл заходів до Дня Соборності України

20 січня 2023, 15:43

Напередодні 22 січня вінницькі учні та вихованці позашкілля долучились до різноманітних патріотичних активностей, пригадали важливі історичні події, обговорили значимість Великої Злуки у становленні української державності. Зокрема, учасники історико-патріотичного клубу «Покоління UA» міського палацу дітей та юнацтва провели історичний тренінг з елементами рольової гри в експериментальному форматі на тему «День Соборності України: як це було?»: пригадали хронологію подій, відтворили момент укладання Універсалу Директорії та урочисте його проголошення народу України.

Гуртківці ВМПДЮ ім. Лялі Ратушної в межах акції «Об’єднані Україною» виготовили серію тематичних мегарозмальовок за спеціально створеними макетами.

У загальноосвітніх закладах, серед іншого, провели: фотовиставку «Україна – це ми!» (ліцей №1), тематичні історичні змагання «Flash time», акцію «З Україною в серці» (ліцей №8), онлайн-вікторину «Моя країна – Україна!» (ліцей №12), арт-акцію «Я люблю Україну!» (ліцей №30), книжковий ланцюг єдності та вікторину «Символи України» (ліцей №31).

«Усвідомлення власної національної та громадянської ідентичності – першочергове завдання кожного українця. Раді, що молоде покоління сьогодні з гордістю заявляє про своє коріння, пишається своєю історією, культурою, гідно демонструє свою національну приналежність, долучаючись до патріотичних ініціатив. День Соборності – це черговий привід нагадати собі та всьому світу, що Україна була, є і буде незалежною, вільною та незламною країною», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Заходи з нагоди свята тривають, зокрема, вихованці ВМПДЮ ім. Лялі Ратушної готують тематичні відеоролики про українську соборність в межах акції «Об’єднані Україною».

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.