Медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Вінниці приймають пацієнтів у 7 амбулаторіях

12 жовтня 2022, 15:40

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Вінниці» розташований за адресою вул. Магістратська, 44. У центрі амбулаторну допомогу пацієнтам надають 60 сімейних лікарів, у тому числі, два лікаря-педіатра та понад 60 медичних сестер сімейної медицини. Майже 85 тисяч пацієнтів, із яких 18 тисяч дітей та підлітків, уклали декларації з лікарями Центру.

Прийом пацієнтів здійснюється щоденно у робочі дні з 08:00 до 20:00, а у вихідні та святкові – з 09:00 до 16:00 у центральному корпусі по вул. Магістратській, 44, та у робочі дні у відокремлених амбулаторіях № 1 та № 7 за адресою відповідно вул. Скалецького, 33А та вул. Тимофіївська, 8.

У центрі запроваджена, і успішно функціонує, електронна система охорони здоров’я, яка дозволяє здійснювати електронний запис на прийом до лікаря, отримувати електронні направлення до лікарів-консультантів, електронні рецепти для придбання ліків у аптеках, електронний листок непрацездатності у разі захворювання, тощо.

60280 пацієнтів, що становить 71%, мають персональний кабінет, що в свою чергу дає їм можливість у будь який момент ознайомитися із записами у своїй електронній медичній картці, дистанційно записатись на прийом до лікаря, що практично виключає черги на прийом.

Окрім того, у структурі центру функціонує відділення невідкладної медичної допомоги, медичні працівники якого здійснюють виїзди за викликом пацієнтів, з можливістю надання медикаментозної допомоги, маючи укомплектовану сумку та можливість здійснити окремі діагностичні обстеження, зокрема ЕКГ, тестові дослідження на СОVID, СНІД, тропоніни, гепатити, тощо.

Загалом у центрі працюють, окрім сімейних лікарів, лікар кабінету УЗД, функціональної діагностики, лікар-рентгенолог, а відтак відповідні кабінети оснащені сучасними апаратами; працюють жіночий оглядовий кабінет з лікарем акушер-гінекологом та чоловічий оглядовий кабінет. Працює клініко-діагностична лабораторія з лікарями-лаборантами, яка здатна досліджувати понад двадцять різних зразків матеріалу (аналізи крові, сечі).

Розгорнуто і функціонує денний стаціонар на 30 ліжок у першому корпусі по вул. Магістратській, 44 і по вул. Тимофіївській, 8 ( амбулаторія ЗПСМ №7), де можна отримати консультації лікарів, у тому числі й профільних спеціалістів, а також медикаментозні внутрішньовенні та внутрішньом’язові ін’єкції; відновлено роботу фізіотерапевтичного відділення, де в наявності близько 10 видів процедур електро-магніто апаратами.

Щоденно лікарями-спеціалістами діагностичного відділення КНП «ВМКЛ №1» ведуть прийом окуліст, хірург, невролог, отоларинголог, уролог.

Для забезпечення повноцінної діяльності Центру функціонують маніпуляційний кабінет, кабінет профілактичних щеплень, де, окрім, рутинної вакцинації дітей та дорослого населення, наразі у закладі проводяться щеплення проти COVID-19.

На окремі види медичних послуг, які не гарантовані пакетом Національної служби здоров’я України, на первинному рівні, запроваджено платні послуги: це деякі лабораторні дослідження, рентгенологічні та флюорографічні дослідження, ультразвукова діагностика та фізіотерапевтичні процедури.

КНП «ЦПМСД № 2 м. Вінниці» затверджено базовим для проходження інтернатури за спеціальністю «сімейна медицини» випускникам медичних вишів. Наразі проходять інтернатуру 8 випускників; чотири першого року навчання і чотири другого року навчання. Більшість із них, після закінчення інтернатури, стануть лікарями центру. Так у цьому році працевлаштовано лікарями 6 людей із числа тих, хто завершив навчання в інтернатурі.

«У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 створенні всі умови для належного лікування пацієнтів, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Лікарі центру забезпечують населення своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, у тому числі невідкладною».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики