Креативний простір «LEVEL 80» анонсує новий тиждень заходів – тепер не лише в онлайн

09 травня 2022, 12:17

Після кількамісячної перерви, коли всі заходи відбувалися лише в мережі, креативний простір «LEVEL 80» частково повертається до звичного формату роботи. Тут певні, це дозволить не втрачати живий контакт із молоддю та ще більше розширити можливості спілкування.

Нагадаємо, проєкт із освітньою метою організували відділ молодіжної політики ВМР, VinSmart Центр та «LEVEL 80».

Нова серія онлайн-ефірів стартує в середу 11 травня об 18:00 год. Психологиня Анна Катрук проведе тренінг на тему: «Як говорити ні та не втрачати друзів».

А у четвер 12 травня о 17:00 автор блогу про виживання в екстремальних ситуаціях Макс Полгін розповість про міське виживання в умовах надзвичайних ситуацій та як перетворити свій дім на фортецю.

Прямі включення проходитимуть на сторінках креативного простору «Level 80» в соціальних мережах: Інстаграм: https://instagram.com/level80_vinn?utm_medium=copy_link Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/184294842136065/?ref=share

А у п’ятницю 13 травня всіх охочих запрошують на офлайн –захід. Кіновечірка в українському стилі розпочнеться о 17:00.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Важлива інформація 2022

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.

ДСНС інформує

Інформація від Державної служби України з надзвичайних ситуацій