Опубліковано 23 січня 2023, актуалізовано 24 березня 2023

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

Про впровадження на території ВМТГ автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування

Оголошення про проведення конкурсу з реалізації права на впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи оплати послуг паркування та обліку платіжних транзакцій, як складової автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування

 1. Підстава для проведення конкурсу: Рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування» від 16.03.2023 № 588 (далі - Рішення)

 2. Організатор конкурсу: Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

 3. Найменування об’єкта конкурсу: Права на впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи оплати послуг паркування та обліку платіжних транзакцій, як складової автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування.

 4. Умови конкурсу: Відповідно до Додатку 1 порядку проведення конкурсу з реалізації права на впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи оплати послуг паркування та обліку платіжних транзакцій, як складової автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування (далі - Порядок) Рішення.

 5. Перелік документів, що подаються для участі у конкурсі: Згідно розділу 5 Порядку Рішення;

 6. Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 17.00 год. 10.04.2023 року.

 7. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі: Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради. 21050, Вінницька обл., м.Вінниця, вул. Соборна, 59, Пн-Пт 8:30-17:00

 8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: 11.04.2023р. в 10:00 годин, 21050, Вінницька обл., м.Вінниця, вул. Соборна, 59, Вінницька міська рада, каб. 532

 9. Телефон, електронну адресу для довідок з питань проведення конкурсу: тел.: (0432)57-56-13, E-mail: dtmm@vmr.gov.ua

Основні правила безпечної поведінки на воді та біля води

З настанням теплої пори року більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання громадянами правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Тому варто пам’ятати, що умовами безпеки є правильний вибір та обладнання місць купання, навчання дорослих і дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Необхідно звернути особливу увагу на пояснення правил поведінки на воді дітям.

Основні правила безпечної поведінки на воді та біля води:

• відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях;

• купатися найбезпечніше в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/с, температурі води - не нижче 18оС, повітря - не нижче 24оС;

• діти повинні купатися обов'язково тільки під наглядом дорослих

• вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;

• не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях;

• не можна запливати за обмежувальні знаки;

• слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія;

• якщо течія вас підхопила, не панікуйте, треба пливти за течією, поступово i плавно повертаючи до берега;

• не треба купатися довго, краще купатися кілька разів по 20-30 хв.;

• не подавайте без потреби сигналів про допомогу;

• не пірнайте під людей, не хапайте їх за ноги;

• купатися рекомендовано вранці i ввечері;

• не слід купатися наодинці;

• не підпливайте до коловоротів, пароплавів i катерів;

• не стрибайте головою вниз у місцях, глибина яких вам невідома.

Варто пам'ятати, що вода помилок не прощає, тому додержання зазначених правил та вимог безпеки дозволить Вам уникнути нещасних випадків під час відпочинку біля водних об'єктів.

Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей і не нехтуйте застереженнями.

Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо.

Нехай Ваш відпочинок буде здоровим, радісним, безпечним.

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області: Палити листя та сміття – заборонено!


ОГОЛОШЕННЯ про проведення IX Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Виконавчий комітет Вінницької міської ради запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь у IX Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, який відбудеться 29-30 березня 2023 року. Захід організований з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Реєстрація за посиланням https://letsdoitukraine.org/2023/02/all-ukrainian-forum-of-interaction-and-development до 17 березня 2023 року включно.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ВінІндастрі»

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічне представлення інформації про виконання бюджету Вінницької міської територіальної громади за 2022 рік

Виконавчий комітет Вінницької міської ради запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь в публічному представленні інформації про виконання бюджету Вінницької міської територіальної громади за 2022 рік, яке відбудеться 17 березня 2023 року за адресою: вул. Театральна, 15, приміщення комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». Початок о 15.00 год. Організатором публічного представлення інформації про виконання бюджету Вінницької міської територіальної громади за 2022 рік визначено департамент фінансів Вінницької міської ради.

Департамент фінансів Вінницької міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2022 рік

Виконавчий комітет, департамент фінансів та департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у публічному представленні інформації про виконання бюджетних програм за 2022 рік по галузях «Державне управління», «Соціальний захист та соціальне забезпечення», «Будівництво та регіональний розвиток», «Зв’язок, телекомунікації та інформатика», «Інші програми та заходи, пов’язані з економічною діяльністю», «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», «Громадський порядок та безпека», «Охорона навколишнього природного середовища», «Засоби масової інформації», «Резервний фонд», «Обслуговування місцевого боргу», а також інформації про виконання бюджетних програм «Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства» та «Інша діяльність у сфері транспорту».

Даний захід відбудеться 13 березня 2023 року за адресою: вул. Театральна, 15, приміщення комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». Початок о 15.00 год.

Департамент фінансів Вінницької міської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про організацію та проведення операції «Первоцвіт-2023» на території Вінницької міської територіальної громади»

Розпорядження DOCX-файл, 0,02 МБайт

РОЗПОРЯДЖЕННЯ «Про створення робочих груп з протидії спалюванню відходів рослинного походження та інших правопорушень на об’єктах благоустрою Вінницької міської територіальної громади»

Розпорядження DOCX-файл, 0,07 МБайт

РОЗПОРЯДЖЕННЯ «Про організацію та проведення санітарного прибирання території Вінницької міської територіальної громади в ході акції «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля» та «Дня довкілля»

Розпорядження DOCX-файл, 0,03 МБайт

Оголошено прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня до 1 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Детальніше PDF-документ, 0,21 МБайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради "Про розроблення проєкту Програми комплексного відновлення території Вінницької міської територіальної громади"

Рішення DOCX-файл, 0,08 МБайт

Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню побутових відходів з території одноквартирних житлових будинків, що знаходяться на території ВМТГ, відбудеться 07 квітня 2023 року.

Оголошення DOCX-файл, 0,02 МБайт

Частоти радіопрограм АТ «НСТУ»

Перелік радіочастот за посиланням https://cutt.ly/02KMCPE

Проект рішення «Про впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування»

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються департаментом транспорту та міської мобільності протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовій формі за адресою: Україна, 21050, Вінницька обл., Вінницький район, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 або на електронну адресу: dtmm@vmr.gov.ua

Термін прийому пропозицій - з 6.02.2023р. до 17:00 06.03.2023р.

Вінницька міська рада оголошує конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «ВінІндастрі»

Деталі оголошення про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ВінІндастрі» – у закріпленому файлі.

Перелік об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації способом аукціону в 2023 році

Наповнення бюджету Вінницької міської територіальної громади залишається важливим питанням, особливо в умовах воєнного стану. З метою отримання додаткових надходжень сесія Вінницької міської ради затвердила перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації способом аукціону у 2023 році.

Для залучення потенційних покупців до участі в аукціонах та створення конкурентного середовища департамент комунального майна надаватиме необхідну інформацію:

 • щодо об’єктів, які підлягають приватизації
 • про дати проведення аукціонів
 • про результати продажу

Інформація буде розміщуватись на електронному торговому майданчику (електронна система ProZorro.Продажі), а також поширюватись через засоби масової інформації та на сторінці нашого департаменту.

Перелік DOCX-файл, 0,01 МБайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування»

Розробник - Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

Проєкт акта розроблено з метою врегулювання питання щодо впровадження на території Вінницької міської територіальної громади автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування з метою використання новітніх технологій організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.

Найменування установи, що розробляла регуляторний акт, адреса, телефон:

Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

Україна, 21050, Вінницька обл., Вінницький район, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 Тел.: (0432) 59-50-44, 59-52-61, 59-51-37, 59-52-67

E-mail: dtmm@vmr.gov.ua

Проєкт регуляторного акта буде оприлюднено 6 лютого 2023 року на офіційного веб-сайту Вінницької міської ради (www.vmr.gov.ua/)

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта складає 1 місяць (до 6 березня 2023 року).

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу та аналізу його регуляторного впливу приймаються у письмовій формі за адресою: Україна, 21050, Вінницька обл., Вінницький район, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 або на електронну адресу: dtmm@vmr.gov.ua або за номером телефону (0432)57-53-16

З 13 по 24 лютого 2023 року буде здійснюватися реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» по VIII об’єкту Програми

З 13 по 24 лютого 2023 року буде здійснюватися реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» по VIII об’єкту Програми «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Привокзальна, 30 в м. Вінниці» (рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 26.01.2023 р. №180). Вартість 1 кв. м житла становить 27 900 грн.

Місце реєстрації кандидатів: в приміщенні будівлі по вул. Соборна, 36 (ліве крило І поверху),

понеділок – п’ятниця з 9:30 год до 17:00 год, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Телефони для довідок щодо умов участі та необхідних документів: (068) 642-83-80, (043) 269-99-03.

Планується 10-поверховий житловий будинок на 181 квартиру.

Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній за участю керівників виконавчих органів

Оформити декларацію та ліцензію з пожежної безпеки онлайн

Відтепер декларацію та ліцензію з пожежної безпеки можна оформити онлайн

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Лінія психологічної підтримки для дорослих та дітей

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Конкурс "Код Нації. Українська Сніжниця"

Національні Організатори Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця" ухвалили рішення подовжити термін подання заявок до 31 січня 2023 року!

Ваша участь у Конкурсі - неймовірно вагомий крок до нашої перемоги, оскільки кожен творчий проєкт розвиває нашу культуру, підтримує бойовий дух української нації та допомагає творити благо для наших військових!

Усі деталі щодо Конкурсу є на його офіційному сайті.

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Конкурс з визначення виконавця послуг по вивезенню рідких побутових відходів

Засідання комісії з визначення виконавця послуг по вивезенню рідких побутових відходів з території Вінницької міської територіальної громади відбудеться 24 лютого 2023 року.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Вінницької міської територіальної громади, 21100, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59

Проведення конкурсу:

Місце: 21050, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 524
Дата: 24 лютого 2023 року
Час: 10.00.