КП «Інститут розвитку міст» анонсує психологічні тренінги в рамках курсу «Турбота про себе – це…»
31 серпня 2022, 13:43
Фахівці КП “Інститут розвитку міст” продовжують організовувати у Вінниці серію різноманітних тренінгів. Вони реалізуються в межах впровадження Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади.
У серпні курс відкрився тренінгом психологічного характеру, далі заплановані тренінги та воркшопи з англійської мови.
Вже наступного тижня відбудеться тренінг в рамках курсу “Турбота про себе - це…” про те, як допомогти собі у кризових життєвих ситуаціях. Учасники й учасниці заходу зможуть опанувати методи саморегуляції та керування стресом, дізнатись, як працюють захисні механізми психіки, а також попрактикувати техніки дихання.
З усім цим допоможе Аліна Хранітель — практична психологиня, психотерапевтка ВОПНЛ ім. акад. Ющенка.
Тренінг відбудеться 8 вересня, з 10:00 до 12:30 у хабі “Місто змістів” (вул. Пушкіна, 11) - Участь - безкоштовна, однак кількість учасників обмежена. Місце проведення: хаб “Місто змістів” вул. Пушкіна, 11.
Охочим пройти тренінг необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/S2FyR3qoPdjDd5o19
Ще один психологічний тренінг на тему “Відновлення цілісності свого "Я"" відбудеться 15 вересня з 14:00 до 16:00 у хабі “Місто змістів”. Під час групового тренінгу буде можливість попрацювати над стабілізацією власного стану, емоційним станом, напрацювати нові цінності та розвиватись творчо.
Форма для реєстрації - https://forms.gle/65N9CRJ5KymVRtQH8
Цей захід проведе Вікторія Турчак — психологиня, консультантка в методі позитивної психотерапії, психотерапевтка, членкиня Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії, Української спілки психотерапевтів, сертифікована тренерка.
«У результаті проведеного опитування серед нових мешканців/ок міста, наразі проводимо Курс "Турбота про себе - це...", сет тренінгів/майстер-класів, які допоможуть знайти життєву рівновагу, пізнати себе, зрозуміти можливості свого "Я", соціалізуватися у новій громаді, саморозвиватися, навчитися турбуватися про себе більше. Взагалі, задум усіх тренінгів - холістичний підхід до свого здоров'я: від емоційного, фізичного здоров'я до розвитку соціальних умінь, які допоможуть вийти на новий рівень усвідомлення своїх потреб і їх задоволення. Заплановані спілкування зі психологами, експертами зі здорового харчування, хореографія, йога, і навіть розмовні клуби з англійської та вишивка шоперів», - прокоментувала менеджерка проєктів КП “Інституту розвитку міст” та координаторка Програми “Інтеркультурні міста” у м. Вінниця Юлія Кашпрук.
Усі тренінги відбудуться за фінансової підтримки Урядів Швейцарії та Німеччини в рамках проєкту "Інтегрований розвиток міст в Україні II".
Додаткову інформацію можна отримати на сторінці “Інституту розвитку міст” у Facebook - https://www.facebook.com/irm.vinnytsia
Контакти:
chaikovskaYa@vmr.gov.ua
(0432) 59-53-60; (0432) 59-53-58
Ще новини за темами
-
09 жовтня 2025, 11:54
Психологічна драма, іронічна комедія, історична стрічка: у Вінниці стартують «Дні польського кіно»
-
26 лютого 2025, 15:30
Полум'я солідарності: юний вінничанин Денис Бурдейний виступив із сольним концертом у Польщі
-
25 жовтня 2024, 13:15
У Вінниці пройшов воркшоп з розвитку європейських культурних маршрутів
-
04 жовтня 2024, 13:47
У Вінниці стартують Дні польського кіно
-
16 липня 2024, 16:41
Захід, що об’єднає традиції та сучасність: у Вінниці проведуть перший етновікенд «Заплетемо рогозу»
-
03 квітня 2024, 16:09
У Вінниці відбувся VII Міжнародний конкурс духової музики «VIN VENTI» та благодійний концерт на підтримку ЗСУ
Пов'язані новини
Усі новини-
26 лютого 2025, 15:30
Полум'я солідарності: юний вінничанин Денис Бурдейний виступив із сольним концертом у Польщі
-
25 жовтня 2024, 13:15
У Вінниці пройшов воркшоп з розвитку європейських культурних маршрутів
-
04 жовтня 2024, 13:47
У Вінниці стартують Дні польського кіно
-
16 липня 2024, 16:41
Захід, що об’єднає традиції та сучасність: у Вінниці проведуть перший етновікенд «Заплетемо рогозу»
-
03 квітня 2024, 16:09
У Вінниці відбувся VII Міжнародний конкурс духової музики «VIN VENTI» та благодійний концерт на підтримку ЗСУ
-
30 листопада 2023, 11:48
У Вінниці триває перша Міжнародна науково-практична конференція «Українсько-польські мистецькі зв’язки: історія, сучасна практика та перспективи розвитку»
Схожі сервіси
Усі сервіси
Інтеркультурна Вінниця
Вінниця - учасник Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста». Розвиваємо модель міста, що сприяє міжкультурній інтеграції в різних міських спільнотах.