Кожен п’ятий дорослий житель Вінниці уже імунізувався принаймні одною дозою вакцини проти COVID-19

13 вересня 2021, 14:56

У Вінниці триває вакцинальна кампанія. Містян, які до неї долучаються, з кожним тижнем стає дедалі більше. Так, за перший тиждень вересня у територіальній громаді щепилися першою чи другою дозою вакцини 9353 людини, а за другий – майже на 1100 більше (загалом проведено 10449 щеплень). Вінничани, які отримали дві дози вакцини з початку вакцинальної кампанії, дозволеної МОЗ, можуть долучитися до акції «Вакцинуйся. Збережи життя».

Минулого тижня під час засідання виконавчого комітету були внесені зміни до рішення «Про проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Відтепер до неї можуть долучитися усі, хто проживає в територіальній громаді та зареєстровані на її території.

«З першого вересня у Великій Вінниці стартувала акція «Вакцинуйся. Збережи життя». Оскільки до нас надходили звернення від внутрішньо переміщених осіб, ми внесли зміни до попереднього рішення виконавчого комітету. І відтепер усі, хто має довідку про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа за місцем фактичного проживання на території Вінницької міської територіальної громади, також можуть долучатися до цієї акції», - розповів директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

У департаменті охорони здоров'я відзначають, що від початку вересня кількість містян, які щепилися, постійно зростає. Якщо за перший тиждень вересня у Великій Вінниці вакцинувались 9353 людини, то за другий – уже 10449.

«На сьогодні кожен п'ятий дорослий вінничанин уже отримав одну або дві дози вакцини – у цифрах це 67196 людей або 22,4% дорослого населення громади. Хочу нагадати, що до акції «Вакцинуйся. Збережи життя» можуть долучитися усі вінничани віком від 16 років, які імунізувались двома дозами вакцини проти коронавірусу. Як ті, хто зробили це від початку вакцинальної компанії, так і усі, хто робить це зараз. Адже акція триватиме до кінця року. Містяни мають щепитись тими препаратами від COVID-19, які дозволені на території України Міністерством охорони здоров'я України. Нагадаю, що це такі препарати, як «AstraZeneca», «Coronavac», «Comirnaty» (Pfizer) та «Moderna». Ми закликаємо вінничан подбати про своє здоров'я та своїх близьких і щепитися від COVID-19. Це найефективніший спосіб вберегтися від важкого перебігу хвороби і госпіталізації», - говорить заступниця директора департаменту охорони здоров'я міської ради Світлана Стефанкова.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики