Як навчатимуться школярі Вінницької громади з 8 листопада

05 листопада 2021, 16:55 (Відредаговано 05 листопада 2021, 17:03)

З 8 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської територіальної громади для учнів 1-4 класів буде здійснюватися у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Учні середніх та старших класів перейдуть на змішану форму навчання. Таке рішення 5 листопада прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов'язаної з стрімким поширенням COVID – 19.

Із середини жовтня спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус серед мешканців громади. Якщо у перший тиждень жовтня було зареєстровано 389 випадків захворювання вінничан на Covid-19, то протягом останнього тижня захворіло 1049 осіб (зростання в 2,7 рази). Тільки за останню добу зафіксовано 257 вперше виявлених випадків Covid-19, в т.ч. 23 випадки серед дітей.

Крім того, на сьогодні на стаціонарному лікуванні в міській лікарні «Центр матері та дитини» знаходиться 101 дитина, із яких 44 пацієнта – з вірусно-бактеріальною пневмонією. Упродовж останнього тижня кількість госпіталізацій дітей в «ЦМтаД» з вірусно-бактеріальною пневмонією зросла в 1,5 рази.

У зв’язку з цим, за рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 8 листопада учні 5-11 класів будуть навчатись за змішаною (комбінованою) формою згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Має бути забезпечено поділ 5-11 класів (наповнюваність яких становить більше 20 учнів) на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі. Для учнів класу (групи), які перебувають на самоізоляції, школи мають забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

Школярі молодших класів будуть відвідувати уроки у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

У спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням ВМР освітній процес також буде проходити у звичайному режимі.

Теми

Протокол № 25 від 05.11.2021 року PDF-документ, 0,29 МБайт, Опубліковано 05 листопада 2021 року

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.