«Я навчилася тут їздити на велосипеді». Які гуртки можуть відвідувати пенсіонери у Вінницькому терцентрі соціального обслуговування?

08 вересня 2022, 16:47

Вивчити іноземні мови, вдосконалити комп’ютерну грамотність чи нарешті зайнятися фізичною активністю з професійними менторами – на базі територіального центру соціального обслуговування у Вінниці відкрили чимало гуртків для вінничан похилого віку.

Одна з відвідувачок центру, 63-річна пані Наталія розповіла, що гуртки у відділенні денного перебування жінка відвідує вже три роки поспіль. Тут вона знайшла нових приятелів за інтересами та навіть навчилася їздити на велосипеді у поважному віці.

«Я заприятелювала з багатьма людьми та навчилась їздити на велосипеді. Колись, ще в дитинстві, я востаннє сідала на двоколісний, а сьогодні впевнено їду містом разом з тренером та своїми «колегами». До занять я стараюсь підключити і чоловіка, адже навчання і заняття спортом – найкращий спосіб залишатись молодим», - додає вона.

Директорка територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська переконана, що активне дозвілля дуже важливе не лише для молоді, а й для старшого покоління.

«Попри вік, люди повинні яскраво проводити свій час, тому хочемо урізноманітнити будні тих людей, які вже вийшли на пенсію. У Центрі є багато напрямків, де кожен зможе знайти себе. Ми, своєю чергою, постійно вдосконалюємось, аби тим, хто відвідує наш центр, було цікаво, весело і корисно», - зауважує Галина Бачинська.

Отож, якщо ви громадяни пенсійного віку і маєте бажання з користю провести свій час, не втрачайте можливість завітати на безкоштовні гуртки за такими напрямками: англійська та німецька мови, комп’ютерна грамотність, психологія, українська мова та літературний гурток, рукоділля та творча майстерня.

«Крім того, ми пропонуємо оздоровчу фізкультуру, а ще фіто- та ароматерапію, можна також прослухати лекції про здоровий спосіб життя, відвідати тренажерний зал, спробувати себе в скандинавській ходьбі, побувати на велопрогулянках, зумбі, степ-аеробіці, зайнятися пілатесом чи фітнесом», - додає Галина Бачинська.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою вул. Соборна, 50. Або ж звертайтеся за номером (0432) 67 05 90.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини