Генератори, обігрівачі та рації. Вінниця отримала другий транш гуманітарної допомоги від Німеччини

13 січня 2023, 14:33 (Відредаговано 13 січня 2023, 14:51)

Вчора, 12 грудня, до Вінниці прибув другий транш гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини та Посольства Німеччини в Києві в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Німецькі партнери передали Вінниці, зокрема, 12 генераторів 5кВт та 8кВт, обігрівачі, лампи для “пунктів незламності”, газовий варильний модуль та модуль гарячої води, а також 27 радіостанцій.

“Приємно відчувати потужну підтримку німецького народу. Надзвичайно цінуємо зусилля, які докладає Міністерство закордонних справ та Посольство Німеччини в Києві, розуміючи потреби нашої громади і підтримуючи вінничан. Дякую за "теплу допомогу" нашим друзям!” – написав міський голова.

За його словами, більшість обладнання, яке надійшло – задіять для роботи “пунктів незламності”. Модулі для приготування їжі приєднають до вже сформованих у місті модульних кухонь, на яких готуватимуть їжу для вінничан у випадку настання блекауту.

Нагадаємо, 23 грудня, за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», до Вінниці прибуло понад 8 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни