FM-приймач у телефоні: вінничанам рекомендовано мати радіо у своїх ґаджетах

15 серпня 2022, 16:15

У Вінниці передбачено альтернативний варіант інформування мешканців на випадок надзвичайних подій – радіо. Радіотрансляція – найкращий засіб для моментальної передачі інформації, а тому відіграє роль системи оповіщення.

Наразі багато моделей смартфонів і кнопкових телефонів мають вбудований FM-приймач, для роботи якого зв’язок з інтернетом не потрібен взагалі. Для цього його потрібно увімкнути на телефоні та використовувати навушники, які у даному випадку будуть використовуватися, як антена.

Також потрібно ознайомитись із інструкцією до вашого телефону, де буде зазначено його функції.

На більш сучасних моделях телефону має бути встановлений додаток для FM-радіо.

«У разі виведення з ладу системи централізованого оповіщення, вінничани мають знати, що всю необхідну інформацію вони можуть почути на радіо “Місто над Бугом”», - говорить директор департаменту цивільного захисту міської ради Олег Парфілов.

Радіосигнал можна отримати через автономні приймачі, телефони, які мають відповідні характеристики, радіо в автомобілі. Також трансляція доступна і через ті приймачі, які приєднані до проводової радіомережі. Такий доступ мають люди, які й досі залишаються абонентами проводового мовлення і вчасно сплачують за цю послугу.

Для цього вже сьогодні кожен має подбати про те, щоб у своєму домі мати FM-приймач, радіо на батарейках, вбудований FM-приймач у телефоні чи встановлений додаток у смартфоні.

Трансляція ефіру здійснюється на частоті 101,8 МГц.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Важлива інформація 2022

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.

Важлива інформація

Актуальна інформація до відома жителів Вінницької міської територіальної громади