Домедична і психологічна допомога: «LEVEL 80» у Вінниці продовжує онлайн ефіри для молоді

22 квітня 2022, 16:32

Після Великодня креативний простір «Level 80» знову запрошує молодь на перегляд прямих ефірів. Протягом тижня усі охочі зможуть долучитися до пізнавальних зустрічей із медиками та психологами.

«На базі «Level 80» ми створили своєрідну освітню платформу. Вона діє вже майже місяць. Програму ефірів щотижня змінюємо та доповнюємо, але нерідко повертаємось і до тих тем , котрі цікавлять найбільше. Прикладом, уже вкотре наші експерти розповідатимуть як надавати першу домедичну допомогу. Також цього разу вони порушать і нові, психологічні теми - це, зокрема, синдром самозванця та домашнє насильство над дітьми», - розповіла начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

А директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира додає: «Наші інтерактивні зустрічі – це гарна можливість отримати нові знання у доступній формі та абсолютно безкоштовно. Не пропустіть такої нагоди».

Тож, вже у понеділок, 25 квітня, Юрій Марценюк проведе тренінг на тему: «Перша домедична допомога», початок о 15:00.

У середу, 27 квітня, психологиня Анна Каструк повідає, що таке синдром самозванця та як його подолати, початок о 18:00.

А у четвер, 28 квітня, працівник Ювенальної поліції Вінниччини розповість про домашнє насильство над дітьми: його види та наслідки, початок о 14:00.

Пряме включення проходитиме на сторінках креативного простору «Level 80»: Інстаграм https://instagram.com/level80_vinn?utm_medium=copy_link Фейсбук https://www.facebook.com/groups/184294842136065/?ref=share

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.