Домедична допомога і підтримка переселенців: креативний простір “LEVEL 80” продовжує цикл онлайн трансляцій

08 квітня 2022, 17:34

Креативний простір “LEVEL 80” у Вінниці продовжує здійснювати прямі трансляції на корисні та актуальні теми. Вже наступного тижня на усіх охочих чекає чергова серія онлайн-зустрічей із медиками та майстрами хендмейду, повідомила начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

“Частину інтерактивних зустрічей ми підготували з просвітницькою метою. У цей складний час якомога більше молоді має знати, що необхідно робити, коли від тебе залежить чиєсь життя та якої підтримки очікують люди, які були змушені залишити своє, звичне. Також цього разу не залишаться без уваги і всі поціновувачі рукоділля”, - зазначила Юлія Мончак.

А директор КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира відзначив, що серія ефірів "LEVEL 80" стартувала минулого тижня і вже зібрала чимало переглядів, що свідчить про неабиякий інтерес серед молоді.

“Ми вже маємо як постійних глядачів, так і постійних експертів. Вони охоче відгукуються на пропозицію зустрітися з молоддю. Нашими незмінними партнерами є Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, психологиня Анна Катрук та майстриня Оксана Якубенко”, - розповів Дмитро Мира.

Отже, вже у понеділок, 11 квітня, відбудеться трансляція тренінгу “Перша медична допомога”. Тренер Юрій Марценюк, початок о 15:00.

У вівторок, 12 квітня, майстер-клас для усіх охочих проведе Оксана Якубенко. Ефір розпочнеться об 11:30.

А у середу, 13 квітня, психологиня Анна Катрук розповість про психологічну адаптацію переселенців у нових умовах життя. Початок о 18:00.

Пряме включення проходитиме на сторінках креативного простору "Level 80": Інстаграм https://instagram.com/level80_vinn?utm_medium=copy_link Фейсбук https://www.facebook.com/groups/184294842136065/?ref=share

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.