До Дня усиновлення 6 вінницьких сімей, які усиновили дітей, отримали грошову допомогу

30 вересня 2021, 16:21 (Відредаговано 30 вересня 2021, 17:06)

30 вересня заступниця міського голови Галина Якубович зустрілася з сім’ями, які усиновили дітей та проживають у Вінницькій міській територіальній громаді. Вона поспілкувалася з батьками та вручила їм грошову допомогу від міськради до Дня усиновлення.

Вітаючи батьків з Днем усиновлення, заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович подякувала за виховання дітей у родинах. «Для дитини усиновлення відкриває шлях у щасливе життя, створює нові можливості, дає надію і впевненість у майбутньому. Дякую усім усиновлювачам за любов та милосердя, відкриті серця та за те, що взяли відповідальність за долі дітей», – каже заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Начальниця служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська зазначила, що усиновлення – це особлива дорога батьківства. « Від щирого серця вітаю людей, які зробили відповідальний крок і взяли дитину у свою родину. Бажаю їм розуміння, доброти, терпіння та здоров'я», - сказала Людмила Шафранська.

До Дня усиновлення Служба у справах дітей Вінницької міської ради також провела акцію «Огорніть дитину теплом сімейного затишку». Відеороботу «Історія одного життя» можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=HQqW3STqsNk Вінничани, які хочуть взяти дитину у свою родину, можуть дізнатися про це більше у відеоролику «7 кроків до усиновлення»: https://www.youtube.com/watch?v=J2gSRsELhWY

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.