Для вінницьких освітян провели навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів

11 січня 2023, 10:35 (Відредаговано 11 січня 2023, 11:13)

З метою інформування та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, фахівці Асоціації саперів України провели навчання для колективів шкіл ВМТГ.

На жаль, нині на території України є чимало мін та вибухонебезпечних предметів. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами.

Мінні пастки, ознаки небезпечних територій та модель поведінки під час зустрічі загрози, про все це і не тільки розповіли освітянам.

Як зауважив тренер Асоціації саперів України Чуткій Тимофій, сьогодні стартував перший день курсів для освітян “Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів – EORE”. «В планах провести їх у понад дванадцяти закладах освіти, результатом яких, стане проведення їх для школярів, оскільки через ракетні обстріли та зруйновану інфраструктуру у ворога є можливість залишати після себе різні вибухонебезпечні предмети», – каже він.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua