Чотири вінницькі школи отримали престижну міжнародну відзнаку в галузі кліматичної освіти

08 листопада 2021, 12:03

Гімназія №6, школа №33, ліцеї №7 та №17 отримали престижну міжнародну відзнаку «Climate Action Project School of Excellence». Вони увійшли до топ-250 кращих шкіл світу. Вінницьких школярів та педагогів з таким досягненням привітав міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

250 шкіл з усього світу отримали відзнаку «Climate Action Project School of Excellence». Переможців оголосили 4 листопада під час міжнародної онлайн-конференції на тему змін клімату Climate Action Day – щорічного онлайн-заходу, який відвідали 250 000 людей.

Серед спікерів на події були Принц Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії Вільям, президент Джеймс Алікс Мішель (Сейшельські острови), Рік Девіс (NASA), Метт Ларсен-Доу (WWF). Також – представники ООН з питань навколишнього середовища та інші світові лідери, кліматологи та активісти.

Серед 24 учнівських команд, запрошених на даний захід, була команда з України, а саме – вінницької школи-гімназії № 6. Вона представила свої ідеї всьому світу у відеоформаті.

«Мені імпонує, що наші діти не просто задумуються про глобальні виклики, а й на власному прикладі показують, що може зробити кожен. Зелене та екологічно чисте місто – один з пріоритетів нашої Стратегії 3.0. А разом з вмотивованою молоддю ми зможемо набагато більше», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Престижну відзнаку давали закладам за результатами їхньої роботі в галузі кліматичної освіти та учнівських рішень щодо екологічних проблем. Хто саме отримає відзнаку, визначали представники ініціативи з підвищення обізнаності про зміни клімату Cartoon Network Climate Champions та глобального освітнього проєкту Climate Action.

Учні вінницьких шкіл відвідали онлайн-зустрічі з однолітками з Об'єднаних Арабських Еміратів, Португалії, Індії, Туреччини, Аргентини, Пакистану та інших країн. Обмінювалися думками щодо вирішення екологічних проблем, пов'язаних зі зміною клімату.

Учасники проєкту Climate Action Project мали можливість відвідати вебінар LEGO Build the Change. А також долучитись до міжнародних перегонів по еко-дружнім вчинкам з використанням мобільного застосунку EarthProject App, що відстежує щоденні дії учнів, які позитивно впливають на клімат. Зокрема, за результатами перегонів, команда учнів школи-гімназії № 6 «CAP – Vinnytsia Gymnasium # 6» увійшла у ТОП 20.

Довідка:

Cartoon Network Climate Champions – це ініціатива з підвищення обізнаності про зміни клімату, яка має на меті надихнути дітей братися за щоденні виклики, які можуть значно змінити здоров'я нашої планети. Вона була розроблена у співпраці з WWF (Всесвітній Фонд дикої природи).

Проєкт Climate Action Project – це безкоштовний глобальний освітній проєкт, що залучив 2 700 000 освітян, учнів та студентів із 146 країн і започаткований освітньою некомерційною організацією Take Action Global, що базується в США.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.