Буржуйки, смаколики, генератор: Міжрегіональний гумштаб передав чергову допомогу бійцям з Вінниччини

29 грудня 2022, 14:38 (Відредаговано 30 грудня 2022, 09:57)

Черговий гуманітарний вантаж вирушив з Вінниці на передову в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Бійцям вінницьких підрозділів, які зараз боронять Україну на Бахмутському та Ізюмському напрямках, передали 15 пічок-буржуйок, генератор, шанцевий інструмент для облаштування та утеплення позицій, а також продукти харчування, зокрема – домашні смаколики, приготовані з любов’ю господинями з усієї області.

“До формування цієї допомоги долучилося 53 громади Вінницької області та саме місто. В рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу ми відправляємо вже третій вантаж саме нашим військовим. Важливо, аби наші воїни могли зігрітися. І буржуйки, і генератори, і шанцевий інструмент – збиралися за запитами від різних військових підрозділів. До формування цієї допомоги активно долучився також вінницький бізнес, багато наших підприємств продовжують збирати необхідне обладнання для різних підрозділів як на Північ, так і на Схід нашої країни”, – говорить Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вантаж на передову супроводжують координатори Міжрегіонального Гумштабу Теймур Абушов, Михайло Паньків та Олександр Хом’як.

“Ми маємо допомагати в будь-який можливий спосіб. Якщо наші хлопці там – вони мають відчувати надійний тил, і бачити, що ми всі працюємо заради Перемоги”, – каже Олександр Хом’як.

Допомогу фронту надано в межах гуманітарних ініціатив “Тепло від дому до окопу” та “Подаруй військовим смак домашнього тепла”. Перший проєкт покликаний зігріти захисників та захисниць України у зимовий період, другий – привітати їх з Різдвом та Новим роком.

“Ми постійно підтримуємо зв’язок із нашими військовими вінничанами, які несуть службу і на Сході, і на Півночі, і на Півдні. Перед тим, як формувати гуманітарний вантаж – ми вивчаємо потребу, що найперше просять військові. Але ж наші люди допомагають усім, чим можуть. В рамках роботи Гуманітарного штабу зробили і нагрівальні пристрої, і скоби, аби швидко облаштовувати укріплення. Люди громади передали різні домашньою смаколики, аби передати нашим хлопцям та дівчатам смак домашнього тепла”, – говорить секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Обидві ініціативи започатковані керівником Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із співзасновниками штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та очільником облради Вячеславом Соколовим.

“Гуманітарний штаб, починаючи з перших днів повномасштабної війни, продовжує системну роботу з підтримки і військових, і цивільних, і внутрішньо переміщених осіб. Більшість допомоги для військових ми направляємо туди, де йдуть активні бойові дії”, – говорить перший заступник голови Вінницької обласної ради Володимир Кістіон.

Допомога для військових та цивільних в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу продовжиться і в наступному році, запевняє Вінницький міський голова.

“Важливо зазначити, що робота в рамках Гумштабу проводиться не тільки в межах нашої області. Координатор Гумштабу Володимир Гройсман комунікує з нашими партнерами в інших регіонах і ми обмінюємося всім необхідним для тих чи інших підрозділів. І так само ми будемо щось отримувати від наших партнерів із Заходу України також. Наприклад з Львова, Ужгорода чи Чернівців. Також ми допомагаємо деокупованим територіям – як то Херсонщині чи Харківщині”, – зауважує Сергій Моргунов.

Нагадаємо, напередодні волонтери та координатори Гумштабу відправили на фронт 50 буржуйок, коптер, чотири планшети, п’ять тисяч скоб, шанцевий інструмент та окопні свічки, а кількома днями раніше – ще 8 тонн вантажу та два позашляховики.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни