Британська благодійна організація UK-MED провела тренінг для вінницьких медиків «Медична допомога при хімічній, біологічній та радіологічній загрозі»

04 липня 2022, 16:29

Нещодавно на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 за сприяння департаменту охорони здоров’я міської ради для медичних працівників Вінницької міської територіальної громади відбувся тренінг з питань хімічної, біологічної та радіологічної загрози, допомоги при масових ураженнях.

Тренінг був проведений британською благодійною організацією UK-MED, яка спеціалізується на наданні високоякісної невідкладної медичної допомоги постраждалим від епідемій, конфліктів та стихійних лих.

«Навчання пройшли 160 вінницьких медиків - це лікарі та медичні сестри з усіх закладів охорони здоров’я нашої громади. Сподіваємось, що вінницьким медикам не доведеться використовувати ці знання на практиці, проте володіти ними обов’язково треба», – зазначила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

«Це вже не перший тренінг, який був проведений цією організацією у Вінниці, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш. – Організація UK-MED має великий досвід реалізації медичних програм в усьому світі, тому проведення таких тренінгів є важливим для наших лікарів».

Тренерами заходу виступили лікарі громадського здоров’я Великої Британії Рену Біндра та Джон Сімпсон. Переклад здійснював асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М. Пирогова Віталій Побережець.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики