«Безпека – основний пріоритет». Вінницькі садочки продовжують покращувати умови перебування дітей в найпростіших укриттях

16 листопада 2022, 16:10

У ВМТГ продовжують облаштовувати укриття у закладах освіти, адже все більше батьків виявляють бажання водити малечу до дитячих садочків та відпускати старших дітей до школи. Наразі завершено дооблаштування найпростішого укриття у КЗ «Заклад дошкільної освіти №33 Вінницької міської ради».

У цьому закладі дошкільної освіти підвальне приміщення слугує найпростішим укриттям для дітей та працівників під час сигналу «Повітряна тривога». Як зазначила директор закладу Олеся Пилявець у сховищі за кошти бюджету Вінницької міської територіальної громади здійснено поточні ремонтні роботи: встановлено санвузли, рукомийники, систему вентиляції, резервне освітлення, розетки. Придбані електричні конвектори.

В укритті садочку №33 наявні засоби пожежогасіння, ліхтарі та свічки на випадок відключення світла, радіоприймачі, засоби гігієни, аптечки, світловідбиваючі жилети, запас питної води та продуктів.

«В укритті є все необхідне для того, аби дітки могли не тільки перечекати повітряну тривогу, а ще й продовжити навчання, ігри та денний відпочинок», – каже Олеся Пилявець.

Також вона додала, що сьогодні в садочку 91 дитина, наш ЗДО приймає малечу і з інших закладів. «Для кожної групи є відпрацьований план дій під час сигналу «Повітряна тривога», розроблено маршрут переведення дітей в укриття», — зазначила директорка Олеся Пилявець.

Місто перейшло від стратегічних до оперативних цілей, адже безпека дітей понад усе.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.