Авто за вакцинацію – мер Вінниці Сергій Моргунов оголосив про старт акції для заохочення містян імунізуватись від COVID-19

26 серпня 2021, 16:33

Українські медики прогнозують у нашій державі нову хвилю епідемії коронавірусу уже на жовтень-листопад. Щоб мотивувати вінничан вакцинуватись та захистити себе і рідних від ковіду, міська влада вирішила організувати у Великій Вінниці акцію із розіграшами цінних подарунків. Участь у ній зможуть взяти лише ті містяни, які пройшли повний курс імунізації. Сьогодні на засіданні виконкому міськради ухвалили рішення щодо проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Міський голова Сергій Моргунов оголосив, що розігруватись будуть пів сотні телевізорів, пів сотні велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

26 серпня на початку засідання виконкому очільник міста повідомив, що доручив департаменту охорони здоров'я відпрацювати питання продовження графіків роботи пунктів щеплень при ЦПМСД, щоб всі охочі вакцинуватись могли це зробити після роботи. Ще одне доручення стосувалось створення стаціонарних Центрів масової вакцинації, які будуть працювати на правому і лівому березі та у середмісті.

«Наше завдання – не допустити, щоб ми опинились у «червоній» зоні. Щоб у нас працювали всі підприємства критичної інфраструктури, магазини, транспорт. Щоб діти ходили у школи, а не навчалися онлайн. Бо, на жаль, дистанційне навчання призводить до погіршення якості освіти. Ми всі повинні бути відповідальні за себе та своїх рідних і в цілому за Вінницю. Вчора я зустрічався з Радою підприємців, на засідання якої також були запрошені керівники ринків та великих підприємств. Серед них розуміння є, деякі колективи вакциновані на 95%. Але в цілому по місту зараз повний курс імунізації 2 дозами вакцини пройшли лише біля 12% дорослого населення (36,6 тис. осіб). Я вважаю, що це невідповідально по відношенню до громади в цілому», – каже Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що важливо не лише створити комфортні умови для проходження імунізації від COVІDу, а й мотивувати тих жителів громади, які вже зробили цей відповідальний крок. Та заохотити людей, котрі цього з якихось міркувань ще не зробили. Адже кожен вакцинований, отримавши повний курс щеплення від коронавірусу, вже подбав про захист себе і своєї родини. А також зробив свій внесок у формування імунітету всієї громади.

«Я хочу звернутися до всіх вінничан щодо важливості вакцинації і попросити віднестися до цього відповідально. Щоб потім не було нарікань, що порушуються права дітей через онлайн-навчання чи закриті заклади торгівлі, сфери послуг та ринки, або ж люди не можуть користуватись в звичному режимі громадським транспортом. Все у наших руках і все залежить від нас! Водночас, тих людей, які вакцинуються, ми хочемо заохотити. Тому проведемо акцію із розіграшами в кілька етапів 100 цінних подарунків. Це велосипеди та телевізори і суперприз – автомобіль», - повідомив очільник міста.

У документі йдеться, що акція «Вакцинуйся. Збережи життя» проходитиме у Вінниці з початку вересня і по 31 грудня. Для того, щоб всі охочі змогли взяти у ній участь, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.

Реєстрація учасників акції має розпочатись 1 вересня і завершиться: для першого розіграшу – 17 жовтня, для другого розіграшу – 13 листопада, для третього розіграшу – 15 грудня.

Вінничани, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого та третього розіграшів. Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу, шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників. 19 жовтня та 15 листопада буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А 17 грудня – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Долучитись до акції зможуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і котрі пройшли повний курс вакцинації (отримали дві дози вакцини від COVID-19, дозволеної для використання на території України Міністерством охорони здоров'я України).

Щоб стати учасником акції, потрібно буде зареєструватися на офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна буде звернутись із письмовою заявою до будь-якого відділення ЦНАП «Прозорий офіс» Вінниці.

Далі про всі деталі та новини щодо проведення акції вінничан постійно будуть інформувати на офіційному сайті міської ради та через засоби масової інформації.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики