87 загальноосвітніх та дошкільних закладів Вінницької громади взяли участь у волонтерській акції до Дня захисників та захисниць України

17 жовтня 2022, 17:09

Освітянами, а також учнями, вихованцями та їх батьками було зібрано чергову гуманітарну допомогу для військовослужбовців Збройних сил України, які на сьогодні перебувають на передовій, виконуючи бойові завдання зі збереження територіальної цілісності нашої Батьківщини. Українським захисникам та захисницям напередодні їх свята передали дитячі малюнки, вітальні листівки, обереги, каву, чай, смаколики.

Окрім того, чимало шкіл підготували для наших захисників і гостинці, необхідні для їхнього військового побуту – шанцевий інструмент та маскувальні сітки.

«Освітянська родина Вінницької громади вкотре від початку воєнного вторгнення в Україну проявляє свідому громадянську позицію, долучаючись до благочинної діяльності. І День захисників та захисниць – це чергова нагода підтримати наших воїнів та подякувати їм за можливість навчатися й працювати з вірою у Перемогу», - зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.