Змагалися та перевіряли майстерність: у Вінниці пройшов кубок міста зі спортивного туризму

26 січня 2023, 13:22 (Відредаговано 26 січня 2023, 15:07)

Цьогоріч кубок міста проходив декілька днів. Спортсмени різних вікових груп змагались на особистій та командній дистанціях, одночасні забіги в різних групах дали змогу за декілька днів вийти на старт близько 140 учасникам із різних куточків області. Змагання проходили на базі Вінницького фізико-математичного ліцею №17.

Спортсменам була надана можливість долати дистанції та демонструвати свою майстерність на чудово облаштованих 10-ти метрових скелелазних стендах у спортивному залі закладу.

«Приємно, що спортивний туризму розвивається в такий нелегкий час. І найкраща нагорода для спортсменів – це емоції, отримані від спілкування з однолітками-однодумцями, та досвід, отриманий під час змагань з гідними опонентами», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський.

Також він додав, що потрібно займатись популяризацією спортивного туризму, налагоджувати комунікацію, підвищувати рівень технічної і тактичної майстерності вінницьких спортсменів.

«Ми маємо в ці складні часи проводити подібні змагання. Юним спортсменам завжди потрібно «мірятись силами» з іншими, щоб самим рости далі», – зазначає Сергій Краєвський.

Після виступів призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його