“Зливають відходи просто у водойми”. Інспектори Муніципальної варти здійснюють рейди по виявленню недобросовісних господарів

16 вересня 2022, 16:15

Серед іншого об'єктом уваги інспекторів КП “Муніципальна варта” є чистота водойм міста. Тож щодня вартові перевіряють вінничан на сумлінне ставлення до природи та дотримання Правил благоустрою.

Порушення правил охорони водних ресурсів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі до 1360 гривень.

Як розповів начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, у вересні інспектори перевірили понад 80 домоволодінь, де за інформацією небайдужих вінничан, господарі зливали нечистоти та рідкі відходи у струмки або ж не облаштували належним чином вигрібні ями.

“З початку року працівники Муніципальної варти склали понад 58 протоколів про адміністративне правопорушення. Йдеться про відсутність облаштування вигрібних ям та виведення труб для рідких відходів у струмки. Звісно, їх ми демонтували”, - повідомив Віталій Чигур.

Традиційно щороку слідкують за акваторією головної водної артерії Вінниці - Південним Бугом. Інспектори перевіряють, чи не забруднюють річку та струмки, а також прибережні зони. Серед порушників виявили й тих, хто незаконно виїхав на Буг на водному транспорті.

“За статтею 116 ч.1, 5 було складено два адмінпротоколи про правопорушення. Люди каталися без посвідчення на право керування плавзасобами і ще один протокол склали за керування плаваючим засобом іншою особою, а не власником”, - додав Віталій Чигур.

Нагадаємо, інспектори КП “Муніципальна варта” продовжують щодня слідкувати, чи дотримуються вінничани Правил благоустрою. В ході роботи вони перевіряють, чи не спалюють містяни суху рослинність, чи не паркуються у невстановлених місцях, а також протидіють стихійній торгівлі у громадських місцях, слідкують за безпекою в школах та перевіряють найпростіші укриття в житлових багатоповерхівках та інших об'єктах господарювання - кафе, магазини тощо.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради