Завдяки камерам відеоспостереження, які підключені до Ситуаційного центру, розшукали 96% водіїв, які покинули місце ДТП

07 жовтня 2022, 14:27

У Вінниці на 40% зменшилась кількість злочинів. До прикладу, кількість випадків хуліганства, у порівнянні з минулим роком, зменшилася на 74%, кількість наркозлочинів зменшилася на 40%, а кількість крадіжок – на 60%.

Про це йшлось у доповіді заступника начальника управління патрульної поліції, підполковника Олександра Гаркавюка на виконавчому комітеті міської ради.

За 9 місяців 2022 року вінницьким патрульним призначено для відпрацювання 17 771 завдання, тоді як за попередній період – 30 364 завдання, що вказує на значне зменшення кількості викликів. Середній час прибуття екіпажу патрульної поліції на виклик становить 8 хв 31 с., а середній час обслуговування події – 43 хв 51 с.

Також у Вінниці на 31% зменшилась кількість ДТП. За 9 місяців 2022 року було зафіксовано 844 дорожньо-транспортні пригоди, а за аналогічний період 2021 року – 1 232 пригоди.

Олександр Гаркавюк зазначає, що завдяки камерам відеоспостереження, які підключені до Ситуаційного центру, вдалось розшукати та встановити 139 із 145 водіїв, які покинули місце ДТП.

«Завдяки камерам відеоспостереження поліцейські мають змогу спостерігати по дорозі до місця дорожньо-транспортної пригоди як вона сталась, що скорочує час обслуговування події, – каже Олександр Гаркавюк. – Ми пов’язуємо зменшення кількості злочинів з введенням воєнного стану в Україні та запровадження комендантської години».

Міський голова Сергій Моргунов акцентував увагу на важливості розширення системи камер відеонагляду, адже це питання безпеки у місті.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини