Заняття спортом у Вінниці допомагають забути жахи війни: історія хлопчиків, які переселились із Краматорська

08 липня 2022, 12:32 (Відредаговано 08 липня 2022, 12:35)

Брати Андрій і Олександр Потаєнко та Максим Толстяк почали займатися спортом у Вінниці. Наразі вони відвідують безкоштовні заняття з легкої атлетики у Міській дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Через війну хлопцям разом з батьками довелось покинути рідну домівку в Краматорську. До Вінниці родини Потаєнко та Толстяк приїхали ще 16 березня. Тут у хлопців, завдяки заняттям спортом, з’явилась можливість швидше призвичаїтись до нового життя.

«Вінниця зустріла нас дуже привітно, нам тут подобається, – каже мама Андрія та Олександра Потаєнко Наталія. – Про безкоштовні заняття з легкої атлетики ми дізнались із новинних груп у месенджерах. У хлопців був важкий період адаптації, але тренер знайшов до них підхід. Діти просто у захваті від тренувань».

Відзначає старанність малюків і їхній тренер. «Не дивлячись на всі проблеми та жахіття війни, які діти пережили до переїзду у Вінницю, зараз вони дуже гарно проявляють себе на тренуваннях, та з великим задоволенням займаються, – каже Володимир Прошин. – Діти швидко знайшли спільну мову та потоваришували з іншими спортсменами групи».

За час війни МДЮСШ№1 прийняла до себе близько 40 дітей-переселенців, які регулярно відвідують навчально-тренувальні заняття. У школі культивується 4 олімпійських види спорту: легка атлетика, хокей на траві, художня гімнастика та настільний теніс.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії